Dobrze przemyślana letnia wyprawa nad wodę odbędzie się bez żadnych nieprzewidzianych trudności

Rozpoczęło się gorące i wymarzone lato. Turyści coraz bardziej ochoczo udają się nad polskie morze, wypatrując perfekcyjnego dla siebie malowniczego pensjonatu, w którym bez zbędnego stresu będą mogli odprężyć się i odpocząć od monotonnej i wymagającej pracy.

Niestety nierzadko samo dotarcie do celu wywołuje spore problemy.

fotografijka - samochód

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

Wyobraź sobie, że wreszcie po ciągnących się bez końca długich chwilach w pracy wchodzisz do samochodu, bierzesz parasol, dmuchane koło, koc, prowiant, napoje i wyruszasz na trasę. Nagle orientujesz się, że masz problem z autem i stoisz w polu gdzieś w zachodnio-pomorskiem. Pierwsza myśl – laweta Szczecin – znajdziesz lawety lawety producent w Szczecinie. Inaczej nie dasz rady. Kłopot w tym, że nieszczęścia chodzą parami i twoja komórka nie odnajduje zasięgu. Z pewnością nie jest to wyśniony i udany początek oczekiwanych wakacji. Atmosfera momentalnie zmienia się o 180 stopni, dodatkowo dochodzi stres i poczucie dezorientacji oraz chaosu, a przecież nie tak miało być. Dlatego zawsze zanim wyjedziesz w dłuższą podróż warto zapisać sobie w telefonie lub notesie numery, mogące być potrzebne w takich nieprzewidzianych, podbramkowych sytuacjach. Wybierz sobie parę punktów na trasie, którą będziesz pokonywać i zanotuj takie kontakty jak właśnie laweta Szczecin, czy pomoc drogowa Koszalin. Nie potrzeba do tego dużego nadludzkiego nakładu sił, a zyskujemy dobre zabezpieczenie przed problemami z przybyciem do wyznaczonego punktu. Zobacz również .

Jak mówi znane przysłowie – przezorny zawsze zabezpieczony. Należy więc układać swoje podróże nie wyłącznie pod względem rozrywek, lecz też zastanowić się nad tym co mogłoby się nie udać i – przede wszystkim – jak sobie z tym poradzić, a nawet niechcianym sytuacjom zapobiec.

Na urlop wyruszamy by wypocząć poczuć się beztrosko lekko i odprężyć się, a nie przysparzać sobie zmęczenia, negatywnych emocji i napięcia.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,