Lecisz na eskapadę i nie masz gdzie zaparkować samochodu? Lotnisko we Wrocławiu ma dla Ciebie ofertę!

Wybierając się w podróż aeroplanem nie wiecznie da się przyzwolić sobie na pozostawienie auta pod blokiem chociażby z elementów bezpieczeństwa. Po wielokroć jest także problem z podwózką pod lotnisko z wykorzystaniem kogoś poufałego. Możemy wtedy skorzystać z parkingu przy nim.

Parking

Autor: Nicolas Senaud
Źródło: http://www.flickr.com
Opieka i nadzorowanie umożliwiają nam pewność samochodu, a więc nie będziemy musieli się martwić podczas wyjazdu o prawdopodobne krzywdy. Miejsce do parkowania przy lotnisku we Wrocławiu jest położony dosadnie przy terminalu, w następstwie tego nie ma obwiązku dojazdu do powierzchni odlotu busem. Wykonalna jest wcześniejsza rezerwacja miejscówki.

Sprawdź też: przy Cargo

Przed terminalem znajduje się tzw. region przykrótkiego postoju (Kiss & Fly). Całościowy czas gratisowego przewozu i postoju w strefie wynosi 10 minut. Gdy chodzi o parking długoterminowy, jest opcja dokonania przedsprzedaży przez Internet, faktura wysyłana jest w owym czasie drogą mailową. Mamy w takim przypadku pewność miejsca, które wyłoniliśmy sobie z mapy. Władze lotniska nakłaniają do skorzystania z parkinkgu VIP zlokalizowanego najbliżej dojścia do terminalu. Jest to usługa dla użytkowników, jacy szanują sobie czas i swoją intymność oraz wypatrują indywidualnej obsługi w wygodnych wymogach.

Zapewniony jest poświęcony personel przeszkolony w obszarze protokołu dyplomatycznego, wygodne warunki do relaksu albo pracy zarówno przed, jak i po wyprawie, osłona bezpieczeństwa, odprawa paszportowa oraz celna.

Czy czujesz ochotę na nowe równie interesujące artykuły? Jeśli tak, to chcemy Cię poinformować – kliknij, zobacz, sprawdź tu dużo więcej.

Korzystając z takiej usługi oszczędzamy czas przez maksymalne przycięcie procedur lotniskowych, dzięki czemu jest dozwolone ukazać się na lotnisku niekiedy 20 minut przed odlotem.

Lotnisko Wrocław posiada także strefę dla niepełnosprawnych. Parking dla takich osób umiejscowiony jest w dostępnym miejscu, w pobliżu wejścia do terminalu. Miejsca parkingowe są znakowane kolorem niebieskim oraz specjalnymi znakami – zobacz tutaj.

Nowomodne lotnisko w mieście Wrocław jest wyekwipowane w zniewalający i tani parking dla podróżujących. Jest on przystosowany zarówno dla niepełnosprawnych jak i sprawnych ludzi. Kiedy staramy się z kolei szybko dostać się do samolotu unikając papierkowej roboty, dobrze jest skorzystać ze strefy VIP.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,