Pojemniki na paliwa oraz na inne substancje groźne mają specjalistyczne oprzyrządowanie o innowacyjnej technologii

Benzyna czy olej napędowy to środki niebezpieczne dla atmosfery oraz ekologii, zatem potrzebują należytego traktowania i składowania czy też przewożenia. Do tego środki te potrzebują dopasowywania się do wyznaczonych regulacji dotyczących ochrony atmosfery i przeciwpożarowych.

zbiornik

Autor: R4vi
Źródło: http://www.flickr.com
Zbiornik na ON jest na rynku polskim parę rodzai do różnorodnego przeznaczenia. Pojemniki te także posiadają stosowne atesty, by spełniać wymogi UE. Zabezpieczenia zbiorników na groźne chemikalia takie jak olej napędowy wymagają zastosowania najnowszej technologii ażeby przyjąć je do zastosowania. Standardowe oprzyrządowanie pojemników zabezpiecza środki groźne oraz zapewniają właściwe składowanie. Zbiornik na ON posiada dwa płaszcze stosowne z rozporządzeniami, które zabezpieczają przed przepuszczalnością środków groźnych do atmosfery czy ziemi. Też posiadają zainstalowaną sondę oraz sensory stanu paliwa czy czujniki przeciekowe. Komin odpowietrzający chroni substancje niebezpieczne przed niepożądanymi działaniami z tlenem.

Dodatkowo zbiorniki na olej napędowy posiadają wąż do odprowadzania środków groźnych między innymi benzyny czy oleju napędowego, pompę oraz właz. Zbiorniki na olej napędowy posiadają także filtry (dowiedz się więcej) do paliwa (), które filtrują benzynę z cząstek stałych, natomiast olej napędowy oczyszczają z wody. Jest parę modeli filtrów, jako że inne są do takich substancji jak benzyna, zaś odmienny do oleju napędowego. Filtry mają wykorzystanie w napędach i w pojemnikach z benzyną, między innymi filtr wstępny wykonany z zwartej siatki metalowej na której oddzielana jest woda od benzyny montowany jest w zbiornikach. Inne zastosowanie potrzebuje olej napędowy ze względu na znacznie większą lepkość oleju napędowego od wody. W tym przypadku stosuje się filtry z odwadniaczami, które są umieszczone w dolnej części obudowy, w związku z tym filtry do paliwa na olej napędowy umieszczane są zawsze w pozycji pionowej. Więcej na .

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,