Do czego możemy używać pianownicę?

Wiele osób lubi troszczyć się o własny samochód. Traktują go nie tylko jako środek do jazdy, jaki ułatwia swobodne i łatwe przemieszczanie się, lecz także jako przedmiot wyznaczający status właściciela.

samochody - pejzaż

Autor: JOHN LLOYD
Źródło: http://www.flickr.com
Do czyszczenia różnorodnych zabrudzeń na mokro, które gromadzą się na karoserii auta, możemy używać pianownicy. Pianownicę można używać również do czyszczenia innych przedmiotów pod warunkiem, że mogłyby być czyszczone aktywną pianą. Obecnie do nabycia jest wiele rodzajów pianownic, które różnią się wyglądem czy też dodatkowymi akcesoriami. Pianownica tworzy bardzo spieniony roztwór, jaki mógłby wyczyścić nawet niełatwo dostępne elementy. Jakakolwiek pianownica złożona jest z dyszy, pistoletu, który wyposażony jest w dźwignię spustu lub lancy tworzącej pianę oraz pojemnika na ciecz. Budowa pianownicy umożliwia wytworzenie gęstego roztworu.

Nie wystarcza Ci ten krótki tekst zamieszczony na tej stronie? Nie martw się i sprawdź więcej w tym miejscu, odnajdziesz tam dodatkowe informacje.

Roztwór taki osiada na czyszczonej powierzchni i zostaje przez jakiś czas na niej. Przez to wnika gruntownie we wszystkie zabrudzenia oraz bez trudu może je usunąć. Po skończonym sprzątaniu wystarczy tylko spłukać aktywną pianę wodą. Pianownica może pomóc oszczędzić czas oraz siłę na szorowaniu ręcznym zabrudzeń.

Renomą pośród klientów mogą cieszyć się pianownice ręczne. Tu piana wytwarzana jest w urządzeniu, jakie zainstalowane jest na głowicy narzędzia. Manualne pianownice są bardzo lekkie oraz kompaktowe. Zezwala łatwo podawać pianę w miejsca trudne do wyczyszczenia w czasie zwykłego mycia. Manualna pianownica przeważnie jest wyposażona w lancę, jaka jest zakończona dyszą. Dzięki szczególnej konstrukcji, pianownica pneumatyczna pozwala na wytworzenie piany pod wpływem sprężonego powietrza. Stworzony roztwór jest niezwykle gęsty oraz dokładnie niweluje wszystkie zabrudzenia.

Ale pianownica pneumatyczna wymaga zachowania niektórych środków ostrożności. Pianownica jest urządzeniem, jakie znajduje wykorzystanie w przemyśle spożywczym i Motoryzacyjnym. Ręczne wersje śmiało można stosować w domu oraz ogrodzie.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,