Jak przeprowadzać w domu niezwykle staranne porządki?

Jeżeli jesteś osobą, która wyjątkowo dba o porządek w swym domu, z pewnością rozumiesz, że czyszczenie choćby posadzki za pomocą miski z brudną (po pewnym czasie) wodą, niewiele ma z czystością wspólnego.

Dlatego też jeżeli chciałabyś, aby wszystko w Twoim domu było naprawdę czyste pamiętaj, że jest świetne urządzenie.
myjka ciśnieniowa

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Z wyglądu może nieco przynosić na myśl typowy odkurzacz, ale jest od niego o wiele dokładniejszy. Zwłaszcza jeśli myślimy o usuwaniu jakichkolwiek zarazków czy roztoczy. Trzeba też mieć w pamięci, że myjka ciśnieniowa, nazywana także parownicą, nie musi korzystać z żadnych detergentów. Ma specjalny kocioł, który rozgrzewa wodę oraz generuje w taki sposób parę, która wydobywa się pod ciśnieniem przy pomocy specjalnej rury. Najlepiej jest używać wody destylowanej, aby we wnętrzu urządzenia nie tworzył się osad z kamienia. Możemy ją wykorzystać do czyszczenia fug, może też służyć do mycia nawet bardzo zabrudzonych okien czy jako znakomity do terakoty parowy mop. Taka myjka ciśnieniowa posiada (tak jak odkurzacz) różnorodnego typu końcówki, które wykorzystuje się w zależności od konkretnej sytuacji.

Czyżbyś czuł chęć na więcej tekstów na powyższy temat? Zachęcamy w takim razie do kolejnej strony – po prostu naciśnij to pieczątki warszawa targówek i przejdź do naszego portalu.

Jest znakomitym wyjściem tak dla alergików, jak i rodziców, które posiadają w domu dziecko lub jakiekolwiek psy lub koty.

Należy również pamiętać, że nazwa myjka ciśnieniowa znaczy także zupełnie odmienne narzędzie. Trzeba przyznać, że ono również może służyć do czyszczenia, ale przeważnie samochodu lub murów budynków. Tego typu narzędzie także przy pomocy ciśnienia wytwarza mocny strumień wody, ale już nie parę.

Należy pamiętać, że jeśli mieszkamy w miejscu, na którym nie ma utwardzonych dróg, do wyczyszczenia grubych warstw błota z samochodu, w większym stopniu przydatna będzie myjka wytwarzająca silniejsze ciśnienie.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,