Co może nam dopomóc w wybieraniu dobrej korporacji taksówkarskiej?

W internecie znajdziemy różne narzędzia, które ułatwiają nam wybranie pewnej usługi albo jakiegokolwiek produktu. Jednym z nich jest kalkulator kosztów taksówek, który zezwala na niezwykle proste sprawdzenie, jak dużo zapłacimy za dany kurs w różnorodnych miejscowościach Polski w różnych korporacjach taksówkowych.
Odpowiednia aplikacja, która jest dostępna w internecie zezwala użytkownikom na sprawdzenie, jaką kwotę trzeba wydać za kurs taksówką w Gdańsku zależnie od wybranej przez niego korporacji.

kupić

Autor: roovuu
Źródło: http://www.flickr.com
zadbane auto

Autor: max max
Źródło: http://www.flickr.com
taxi

Autor: Exile on Ontario St
Źródło: http://www.flickr.com
W tego typu aplikacji można porównać tamtejsze firmy. Moglibyśmy również wyliczyć precyzyjną drogę.

Czy ten materiał uważasz za ważny? Jeżeli tak, to wejdź i przeczytaj więcej tutaj – znajdujące się tu kwestie odpowiedzą na wszystkie Twoje zapytania.

Opiera się to na znanej internetowej mapie zawierającej m.in. numery domów czy też nazwy ulic. W czasie prób wykazano, że za 10 kilometrowy kurs w drugiej taryfie nocnej w dzień powszedni, ceny wynoszą nawet od 34 do 49 zł. Podobnie jest wtedy, kiedy chodzi o wybór konkretnej klasy. Po wpisaniu trasy z ul. Żaglowej na Osnowy, najtańsza podróż w ciągu dnia kosztuje 40 zł, z kolei najdroższa ok. 60 zł. Mamy tutaj 20 złotych różnicy. Aplikacja zezwala przesuwać punkty wyjazdu oraz miejsce końcowe.

Aplikacja taxi wyznacza automatycznie najkrótszą drogę, jednak można także wybrać funkcję, w jakiej zaznaczamy, że chcielibyśmy dla przykładu pojechać przy okazji w określone miejsce. W aplikacji znajdziemy także numery telefonów do poszczególnych korporacji i precyzyjny cennik ich świadczeń. W rzeczywistości aplikacja jest bardzo łatwa w obsługiwaniu, więc nikt nie powinien mieć z tym jakichkolwiek problemów.

Jest to niezwykle łatwy formularz, który posiada takie pola jak to, czy przejazd będzie się odbywał na terenie miasta, czy też poza jego granicami. W innym polu należy wpisać miejsce i dzień tygodnia, w którym ma się odbywać przejazd. Ostatnie trzecie pole dotyczy czasu przyjazdu.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,